Yüzüne benzeyen bir maske ile Corona kendinizi koruyun – EĞER

Corona dan yüzüne benzeyen bir maske ile kendini koru

restingriskfacemask5

Flair ile kulak zarı onarılmazsa.

Danielle Baskin

Bu sabit çarpan bir kalabalık herkes giyiyor aynı kemik-beyaz Yetkilileri, koruyucu yüz maskesi. Eğer bir San Francisco tasarımcı fikri takip özel kullananlar yüzlerinin görüntüleri ile solunum maskeleri baskı değiştirebilir.

Daha kişiselleştirilmiş maskesi, mükemmel adındaki Dinlenme Riski ile karşı karşıya, ki yaptığınız anlaşılacak arasında anonim global maske giyen izdiham çalışırken kendine gelen Roman Corona potansiyel müşteri için hastalık COVİD-19. Yaratıcısına diyor, ayrıca sima ile mikrop kusurlu maske ve nefes düşürmeye gerek kalmadan cihazınızın kilidini açmak için izin istiyorum.

mask3
Danielle Baskin

Ürün web sitesi “koruyucu olması ve tanınması” ifadesi yer aldı. “Çok kolay.”

Eğer bunun gibi bir şaka, Danielle Baskin, tasarımcı ve görsel sanatçı arkasında kavramı, kabul edilen distopik mizah. Yine de, onun fikri samimi bir ilgi görmüş, bir tane satın almak için bekleme listesinde şu anda binden fazla insan çalışıyor.

“İnsanlar başvurulan Siyah Ayna onlarca kez, ama onlar hala bir” söyledi. “İnsanların başka bir yüzdesi, bu kadar hasta insan neşelendirmek için tuhaf bir yol vardır.”

Resmi bir lansman tarihi var ama maskeleri (yaklaşık £30 AU $60) tanesi 40 dolar maliyet. Baskin ısrar ediyor etmiyor planı üretmek kadar dünya çapında maske sıkıntısı biter. Şu anda cihazlarda Yüz Tanıma güvenilirliğini test ediyor.

Diğer ilginç ürünleri Baskin vardır bir pil paketi gibi bir Pokeball ve bir dijital mezarlık için Sevgili URLs mi izin sona erer.

Maskeler acayip ve garip olan, özellikle insanların mix ve MAÇ yüzleri varsa. Danielle Baskin, yaratıcı

Dinlenme Riski bir Maske almak için, sadece web uygulaması ile yüzünüzün bir resim yüklemek gerekir. Baskin hizmet maskenin kavisli yüzeye bozulma olmadan yüzünün görüntüsü göster olurdu. Dinlenme Riski yüzünüzün dijital bir sürümü önizleme ve onay, performans sanat eseri gibi etrafa yürümeye başlamak için hazırsınız.

“Maskeler acayip ve garip olan, özellikle insanların mix ve MAÇ yüzleri ise,” Baskin diyor. “Anti-gözetleme çeşitli paketleri satabilirim. En iyi arkadaş yüzleri takas olabilir. N95s sıkıcı ve onlar gibi insanlıktan çıkaran ve insanların giderek onlara ihtiyacımız yangınlar ve virüslere karşı olacak. Ürün kendini satıyor.”

Şimdi bu saat oynuyor:: Mobil Dünya Kongresi 52 3 Corona korkular:iptal üzerinde

Baskin ben yüz Corona tek sanatçı yeniden maskeleri değil.

Olarak Dezeen raporları, Max Siedentopf, bir tasarımcı tabanlı London, üretilen bir dizi absürd portre insanları kapsayan, onların yüzleri ile günlük öğeleri gibi koşu ayakkabıları ve sütyen. Ölümcül Küresel Bir Virüs Hayatta kalmak İçin Nasıl-onun serisi diyor.

assaultteam

Corona resim: Sahne, dünyanın dört bir yanından 24 Fotoğraf Yorum Corona Bildirim Bildirim kapalı Sci-Tech

Register New Account
Reset Password