Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider – Roadshow

Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider

Volkswagen Touareg RBüyütmek Görüntü

Bu eğlenceli görünüyor.

Volkswagen

Ben bunu daha önce söyledi, ve ben şimdi tekrar et: elektrik değil kötü bir şey söz konusu olduğunda performans. Elektrik motorları sadece sıfır emisyon üretmek değil, aynı zamanda ekstra güç ve tork spin ettiler. Hız düşkünleri için, bu kesinlikle iyi bir şey.

At Volkswagen, vakit geldi tanıtmak bu şekilde düşündüğün için kendi performans araçlar, ve en son Touareg R poster çocuğu. Salı günü ilk olan 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’nda, SUV sadece Turbo 3.0-litre V6, ama tek elektrikli bir motor bulunuyor. Birlikte, tork dokunun ayak 455 beygir gücü ve 516 pound. VW 134 hp yalnız e-motor geliyor dedi.

E enerji gönderme-motor-kilovat-saatlik lityum iyon pil 12.1, ama şimdiye kadar sadece elektrikle Touareg R süreceğini bilmiyoruz. VW makul miktarda olmalıdır ama auto show ilk ayrıntı tasarrufu var. Duyuruda, Alman marka performans SUV saf elektrik gücü “en kısa mesafe uzaklıkları” kapsamalıdır ” dedi.

Volkswagen Touareg R

Hızlı gitmek ve melez 24 Fotoğraf Volkswagen Touareg R fişi ile yeşil olacak

Yukarı Touareg R atış sonrası varsayılan modu olan E-Mode,, sıfır emisyon bir spot koyarak pil yeterli şarj olduğu sürece ve motoru herhangi bir yardım almadan, sürücüler 87 mph hıza ulaşabilir. Takım olarak her iki motoru ve e-motor çalışıyor, VW SUV 155 mil dışarı üst edeceğini söyledi. Dışarı yuvarlama motor özellikleri sekiz vitesli otomatik şanzıman ve VW dört tekerlekten çekiş sistemi vardır.

Eğer melez bir sürücü stil size en uygun, tüm konfigürasyonlar melez bir menü üzerinden kontrol edilebiliyor. Tabii ki, pil tükenmiş bir kez, Touareg R varsayılan olarak geleneksel bir melez olarak çalışacak. Diğer bir deyişle, o değil tanıdık ile plug-in hibritler, don bekliyoruz herhangi tamamen elektrikli sürüş sonra pili biterse sorumlu.

VW diğer ayrıntılar ışık vardı, ama burada gösterilen Touareg R 20 inç jantlar üzerinde “Siyah Stil” dış paket ve sürmek bulunmaktadır. 21 inç jantlar isteğe bağlı olacak. Kulübeye gelince, en son dijital kokpit gemide vakit geçirmek için güzel bir yer gibi görünüyor.

VW dünyaya ilk kez gelecek hafta gösterdiğinde performans SUV hakkında tam bilgi vereceğiz. Ve hayır, BİZE gelmiyor.

dsc9892 Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider - Roadshow

Şimdi 6 VW Golf R: Bir Golf Gibi, ama çok daha hızlı bu: İzle oyun: 42

Cenevre Otomobil 2020 Göster

Roadshow Daha Fazla

nissan rogue sl awd 2018 00714 Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider - Roadshow

2018 Nissan Rogue İnceleme: ProPilot teknik Destek kazanan bir formül geliştirir

2018 mazda619 Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider - Roadshow

2018 Mazda6: sürücülerin seçimi

2019 acura nsx 23 Volkswagen Touareg R hızlı yeni çevreci gider - Roadshow

2019 Acura SX inceleme: Vurmak onun adım Açıklamalar, Cenevre Otomobil fuarı 2020 Volkswagen SUV Melez Performans Otomobil Volkswagen Bildirim Bildirim kapalı Araba

Register New Account
Reset Password