Tupperware İstiridye 2’li Pembe

koçtaş
41.99 TL 65.00 TL Şimdi satın al
41.99 TL 65.00 TL Şimdi satın al

Kapak özelliğinden ötürü yalnızca kuru gıdaları taşımak ve saklamak için uygundur. Çocuklar icin beslenme kutusu, yetişkinler için ara öğün atıştırmalıklarını çantada taşıyabilecekleri günlük kullanım kutusu olarak kullanılabilir. Özel kilit yapısı uzun ömürlü kullanım sağlar.

Tupperware Garantisi

Tupperware ürünleri genel olarak yasal garanti kapsamı dısındadır. Tupperware Garantisi ile ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında sunmakta ve 10 yıl süresince garanti etmekteyiz. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan saglıgına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmistir. Tupperware Garantisi yalnızca tavsiye edilen Uygun Kullanım ve Bakım Kosullarında kullanılmıs ürünler için geçerlidir. Yasa geregi garanti kapsamında olmayan ürünlerimize Ihtiyari Tupperware Garantisi uyguladıgımız için sartları olustugu takdirde sadece degisim seçenegi sunuyoruz. Bedelin iadesi, indirilmesi ve ücretsiz onarım seçenegi bulunmamaktadır. Hammadde hataları veya üretim kusurları olan parçalar veya ürünler Tupperware Garantisi altında ücretsiz olarak mümkünse aynı ürünle degistirilir. Istisnai olarak eger bu standart degisim mümkün degilse (örnegin ürün yelpazesinden çıkarılmıs ürünler), Tupperware size sunu teklif eder: Ürün yelpazesinden kusurlu ürüne en yakın ürün.Tupperware Ürünlerinin mikrodalga fırında kullanılması durumunda Tupperware Garantisi yalnızca bu amaçla tasarlanmıs ürünlere uygulanır. Tupperware Ürünleri bulasık makinesi için uygundur, fakat bazı ürünlerde elde yıkanması tavsiye edilir. Çelik parçalar içeren bıçaklar, rendeler ve dilimleyicilerin elde yıkanması tavsiye edilir. Tupperware ürünleri original ambalajında kırık ve hasarlı gelen durumlarda garanti kapsamındadır. Bu kapsamda ürünlerin en kısa sürede ilgili merkezlere iletilmesi gerekmektedir. Ürün kullanım performansını etkilemeyen durumlar garanti kapsamında degildir.

Garanti Kapsamı Dısında Kalan Durumlar

• Ürünün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat)

• Herhangi bir ısı kaynagına baglı olarak ürünün yanması, erimesi

• Önerilenden fazla ısıya maruz kalması sonucu deformasyon olusumu

• Yanlıs kullanım sonucu olusan kırık ve çatlak (düsürme, kasten zarar verme)

• Üründe soyulma çizilme olusumu (bıçak, metal mutfak gereçleri nedeniyle)

• Baskılı görseller ve ölçü çizgilerinde sünger veya sert temizleyiciler ile silinme, çizilme ve soyulma.

UYARI: Ürünlerin yukarıda belirtilen kosullar kapsamında garanti ugulamasına dahil edilebilmesi için temiz olarak getirilmesi gerekmektedir. Garanti ile ilgili her türlü bilgi için Tupperware Danısmanınızla, size en yakın Tupperware Distribütörünüzle iletisime geçebilir veya beyan ettigimiz iletisim kanallarından Tupperware Türkiye’ye ulaşabilirsiniz.

Renk Kırmızı, Pembe
Modeli Yanında Taşıma, Saklama
Paket İçeriği 2 Adet Saklama Kutusu
Kullanımı Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Mikrodalga fırın kullanmına uygun degildir. Çizilmeleri önlemek için sadece plastik mutfak gereçleri kullanınız. Yiyeceklerinizi sıcakken içerisine koymayınız. Sıvı gıdalarınızı taşımak için tercih etmeyiniz.
Hacim 14 x 11.7 x 6.8 cm

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 10 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password