Towello Solid Havlu Nar 50×90 cm

koçtaş
19,99 TL 36,99 TL Şimdi satın al
19,99 TL 36,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Bambu elyafı hiçbir tarımsal ilaç kullanılmadan üretilmiştir. Çevreye zarar vermeden doğada çözünülebilir olmasından dolayı son derece sağlıklı ve çevre dostudur. Kullanım süresince üstün su emiciliği ve yıkandıkça artan yumuşaklığı ile size farklı bir deneyim yaşatır.

Teknik Özellikler

ModeliBanyo Havluları
MalzemeBambu-Pamuk
RenkNar
Genişlik50 cm
Derinlik90 cm
Bamboo %40%
Pamuk %60%
Yıkanma Derecesi40 Derece
Ürün BakımıAğartıcı kullanmayınız,düşük ısıda ütüleneyiniz, düşük ısıda kuru temizleme yapınız

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%46
36,99 TL
19,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password