Super-Bag Metal Kilitli Takım Çantası 13

koçtaş
29,99 TL 36,99 TL Şimdi satın al
29,99 TL 36,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Kolay kilitlenebilen metal yapıKapak üst kısmında kolay ulaşılabilen pratik bölmeler13 inchGövde Ve kilitler drbeye dayanıklı 1.Sınıf copolimer P.P hammaddeden üretilmiştir.İçerisinde taşınacak ağır yüklere karşı dayanıklıdır

Teknik Özellikler

MalzemePlastik
Yükseklik13,7 cm
Genişlik32 cm
Derinlik15,8 cm
Inch13 Inch
RenkSiyah Sarı
KilitlenebilmeMetal Kilit Sistemi

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%19
36,99 TL
29,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password