StarlineTaga Gear Koruyucu İş Ayakkabısı 40 Numara

koçtaş
102.90 TL 164.90 TL Şimdi satın al
102.90 TL 164.90 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Saya Malzemesi: Süetİç Astar: PlazmafeelBurun Koruma: KompozitTaban Koruma: Kompozit TEXONTaban Malzemesi: Çift PUBeden Aralığı: 40-45Renk: GriAğırlık: 540gr.Paketleme: 1 ÇİftStandartlar: S2 EN 20345:2012Ürün BilgisiTopuk bölgesinde enerji emişiYağa dayanıklı tabanAntistatik ayakkabıAyakkabı tabanı delinmesine karşı mukavemetHava alabilen sayaAyakkabının saya kısmında su almasına karşı dayanıklılıkKompozit burun (200J)Kaymaya karşı dirençKullanım ÖmrüKullanım esnasında etken olan birçok faktörden ötürü ayakkabıların kullanım ömrünün kesin şekilde belirlenmesi mümkün değildir. Genel manada, tamamı poliüretan olan ayakkabılar ile yalnızca tabanı poliüretan olan ayakkabılarda kullanım ömrü azami üç sene olarak öngörülür. Diğer tür ayakkabılarda kullanım ömrünün azami on sene olacağı öngörülürDepolamaAyakkabınızı oda sıcaklığında, kuru ve temiz, uygun bir ortamda saklayınız. Islak ayakkabı ısı ile doğrudan temas olabilecek bir yerde bulundurmayınız ancak oda sıcaklığında hazır oluncaya kadar ayakkabıyı giymemenizi tavsiye ederiz.

Teknik Özellikler

Kullanım AlanıAyakkabı
Ürün Boyutu40 numara
MalzemeSüet
RenkGri
FonksiyonKompozit burun
Paket İçeriği1 çift

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password