Razzie Ödülleri Kediler gerçekten 2019 en kötü filmdi EĞER bir kez daha kanıtlıyor

Razzie Ödülleri kanıtlıyor Kediler gerçekten 2019 en kötü filmdi

2485-t2f-00014

Victoria, Francesca Hayward ile oynadı.

Evrensel

Film Kediler sadece perili bize Sinemalarda 2019, ama aynı zamanda yapılan bir büyük izlenim bu yılki Razzie Ödülleriolan onur en kötü sinema altında başarılar.

Kediler kazandığı altı ödül toplam: en Kötü Film, En Kötü Yardımcı Erkek Oyuncu (James Corden) ve En Kötü Yardımcı Kadın Oyuncu (Rebel Wilson). Onu da çıkardı en Kötü Ekran Combo, en Kötü Senaryo ve en Kötü Yönetmen Tom Hooper.

Kabul bir “disasterpiece” bir film tarafından EĞER kendi inceleme Jennifer Bisset, bu CGI-ağır film olarak tekrar popüler Broadway müzikali Cats değil parası iyi olan taraftar görmek isteyen için şarkı kedigil büyük ekran.

Kediler bir Razzie tek film değildi. Rambo: Son Kan vermez en Kötü Yeniden çevrim ya da devam filmi de ödül için en Kötü Umursamazlık için İnsan Hayatı ve Kamu malı.

Aktör John Travolta kazandı en Kötü Aktör için iki film — En Fanatik ve Ticaret Boya. Hilary Duff kazandığı en Kötü kadın Oyuncu Musallat olan Sharon Tate. Bir olumlu not aktör Eddie Murphy kazandı Razzie Kurtarıcı Ödülü için Dolemite Benim adım.

Bu Razzie normalde duyurdu kazananlar sırasında yıllık ödül töreni, ama bu yana endişeler üzerine yayılan Corona iptal edilen kamu töreni, organizatörler yayınlanan “biraz daha samimi video, uygun görüntüleyerek herhangi bir seyirci şu anda kilit aşağı modu” için o kim istemek izlemek yerine.

sonic-hedgehog-poster

Bizim en çok beklenen filmleri 2020 55 Fotoğraflar Yorumlar Bildirim Bildirim kapalı TV ve Filmler

Register New Account
Reset Password