Polisil Profesyonel Küf Temizleyici

koçtaş
19,99 TL 29,99 TL Şimdi satın al
19,99 TL 29,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

  • Anında etkisi ile beyazlatır ve hijyen sağlar.
  • Evlerdeki yıkanabilir her türlü yüzey, hijyen yerler, sauna ve yüzme havuzlarında da kullanıma uygundur.
  • Seramik karolar, derz dolgular, duvarlar, tavanlar, cam, ahşap ve plastik yüzeylerede uygulanabilir.

Uygulama:

  • Ürünü yaklaşık 5-10 cm uzaktan yüzeyi doyuracak şekilde spreyleyin 15 dk etki etmesi için bekleyin ve daha sonra yıkanabilir yüzeyleri bol su ile durulayın. Su ile yıkanamayan yüzeyleri de temiz bir bez ile iyice silin.

Teknik Özellikler

Kullanım YeriEvlerdeki yıkanabilir her türlü yüzey için, özellikle hijyen yerler, sauna ve yüzme havuzu içinSeramik karolar, derz dolguları, silikon dolguları, duvarlar, tavanlar, cam, ahşap ve plastik için
Kimyasal ÇeşidiKüf Temizleyici
Ürün Hacmi500 ml

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%33
29,99 TL
19,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password