Modern Warfare battle royale modu harita sızıntıları online Call of Duty: – EĞER

Modern Warfare battle royale modu harita sızıntıları online Call of Duty:

Modern Warfare

Savaş başladığında bırakmak için nerede bir fikir edinmek.

Of/Infinity Ward

Call of Duty: Modern Warfare başladı ikinci sezon Şub. Oyuncular için yeni bir operatör olarak Hayalet eklenen Haritalar ile 11 silah ve eklenmesi. Başlangıç bu yana, ancak, birden fazla sızıntıları online yeni battle royale modu için olası adı ve harita sağlayarak ortaya çıktı.

Savaş olduğu söylentileri adının Call of Duty: Modern Warfare battle royale moduna göre GameSpot Perşembe. Bir Twitter kullanıcısı buldu kendini yeni modu sırasında gezinmek oyun menüsü.

pic.twitter.com/HuXUYJyJ0F

— Dean Carter (@CaptainBadfoot) Şubat 13, 2020

YouTuber TheXClusiveAce yayınlanan bir video pazar gösteren ne olabilir bu Savaş göster. Son eklenen Atlas Market harita, oyuncular battle royale modu yer spectating bir kamera kullanarak bulabileceği bir yerde bir bakış elde edebilirsiniz. Multiplayer haritaların birkaç kuş bakışı görünümünü gösterir birlikte bir büyük harita forma gel.

Call of Duty Warzone

Ne Savaş haritası gibi görünebilir.

TheXClusiveAce

Geri Aralık ayında, bir veri miner üzerinde Reddit ilan detayları battle royale modu gibi harita yerleri, bir 200 oyuncu sayısı maç başına ve eşsiz bir yeniden doğma token mevcut oyuncular için izin onları geri dönmek için bir maç ne zaman onlar düşürdü … ama sadece bunu bir kez maç başına.

Olarak ne zaman Savaş modu olacak yayın, kaynakları söyle Video Oyun Kronikler olacak başlatmak bazen erken Mart ile 10 Mart olmanın en muhtemel çıkış tarihi göz önüne alındığında oyunun güncelleme programı.

Şimdiye kadar, Of ve Infinity Ward henüz teyit tüm ayrıntıları. Aslında, hesapları gösteren sızıntıları Twitter ve YouTube var kaldırılan nedeniyle telif hakkı grev, Call Of göre Call of Duty fan Sitesi Charlie Intel.

Bu makale ilk olarak Şubat tarihinde yayınlandı. 17 ve yeni bilgiler ortaya çıktığı zaman güncellenir.

Yorum Video Oyunları Call Of Bildirim Bildirim kapalı Oyun

Register New Account
Reset Password