Modelsa Tripod Abajur Ayağı Kayın

koçtaş
49,99 TL 99,99 TL Şimdi satın al
49,99 TL 99,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Şeffaf 2 metrelik arapuar kullanılmıştır. Ayakta bulunan kablo kanalı sayesinde kablo ortadan sarkmaz, görüntü kirliliği yaratmaz. 1. sınıf ithal gerçek ağaçtan üretilmiştir. Mobilyalarla uyum sağlaması açısından 1. sınıf lake boya uygulanmıştır. Ampul fiyata dahil değildir. Ayrıca satılmaktadır.

Teknik Özellikler

ModeliAhşap Ayaklı
MalzemeAhşap
RenkKayın
Duy TipiE27 Duylu
Kullanılabilir Maksimum Watt40 Watt
Yükseklik42,5 cm
Genişlik48,5 cm
Derinlik48,5 cm

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve İşçilik Hatalarına Karşı 2 Yıl

%50
99,99 TL
49,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password