Mac Allister Metal Kilitli Takım Çantası 22

koçtaş
109,90 TL 129,90 TL Şimdi satın al
109,90 TL 129,90 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Darbeye dayanıklı copolimer P.P hammaddeden üretilmiştir.Kapaklarında geniş hacme sahip şeffaf organizerler bulunmaktadır.300 dereceye kadar alev almaz.Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiş olup kanserojen madde içermediği ilgili testler ile raporlanmıştır.

Teknik Özellikler

MalzemePlastik
Yükseklik31 cm
Genişlik56,4 cm
Derinlik31 cm
Inch22 Inch
RenkSiyah Mavi
KilitlenebilmeMetal Kilit Sistemi

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Bu ürün Koçtaş’ın özel üretimidir. %100 Koçtaş güvencesiyle hemen sahip olup kullanabilirsiniz. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl Garantilidir.

%15
129,90 TL
109,90 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password