Mac Allister MBGP250WDB Sulu Taş Motoru 250 W

koçtaş
219,90 TL 259,90 TL Şimdi satın al
219,90 TL 259,90 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

  • Ayarlanabilir göz koruması, çalışma esnasında gözleri korumayı sağlar 
  • Geliştirilmiş hassasiyet ve kontrol sağlar

Teknik Özellikler

Güç 250 Watt
Yüksüz Hızı Islak: 134 dev/dak Kuru: 2950 dev/dak
Disk Boyutu 200x40x20mm
Ağırlık 8,5 Kg
Kullanım KılavuzuAçmak için tıklayınızpdf Mac Allister
MBGP250WDB Sulu Taş Motoru 250 W

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Bu ürün Koçtaş’ın özel üretimidir. %100 Koçtaş güvencesiyle hemen sahip olup kullanabilirsiniz. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 5 Yıl Garantilidir.

Favorilerime Ekle

Mağazada Bul

Ürünü Paylaş

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password