Luna Akrobat Badana Fırçası

koçtaş
20,99 TL 25,99 TL Şimdi satın al
20,99 TL 25,99 TL Şimdi satın al

Badana ve boya işlemlerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Sık kullanılan kıl uçları sayesin de boya en iyi şekilde yüzeye uygulanır. Akrobat badana fırçası, oynar başlığı sayesinde de fırçanın uygulanan yüzey üzerinde rahatça dönmesini sağlar.

Yükseklik 22,5 cm
Genişlik 6 cm
Renk Sarı
Malzeme Modeli Akrobat Fırçası

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password