Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik – Roadshow

Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik

polestar-precept-004Büyütmek Görüntü

Kutupyıldızı bu Kural kavramı büyük olarak isteyebileceği gibi bir coupe.

Kutupyıldızı

Bu Cenevre Motor Show’da olduğunu tartışmasız en önemli Otomobil Fuarı için konsept otomobiller sırasında Takvim yılı. – Ve bazı küçük bile büyük otomotiv üreticileri çoğu, butik üreticileri – araba geleceği için vizyonlarını palavralar. Birçok bu kavramlar bakmak uzak ufku, ama 2020, Kutupyıldızı olduğunu ayarına yerler üzerinde biraz daha yakın gelecek.

Kutupyıldızı Kural Kutupyıldızı tarafından Cenevre’de ilk kez önümüzdeki Salı günü açıklandı, ve diğer favori kavramlarımız pek de uzak olmayan bir gelecekte odaklanır. Çılgın teknoloji kaçınan ve bunun yerine bir marka olarak Kutupyıldızı için gerçekçi bir yol haritası verir. Seviyoruz.

Estetik, Kural kavramı giderse bir daha agresif ve robotik görünümlü yönü daha da Kutupyıldızı 1 veya 2 Kutupyıldızı. Yanı sıra düşük ve geniş 10,8 metrelik dingil mesafesi ile uzun. Tavan ince ve çok coupelike var. Gerçeği, koyar bize aklın Karma Revero, eğer o araba tasarlanmış şimdi, yerine 10 yıl önce.

“Kutupyıldızı Google estetiğini oldukça zaman geçmiş, Otomotiv referansları bakarak daha ileri teknoloji … … köklü,” Kutupyıldızı tasarım Maximilian Missoni, Başkanı bir açıklamada. “Kutupyıldızı bir araç olarak teknoloji gördüğümüz, toplumun sorunlarını çözecek ve tasarım ilkeleri yeni bir dizi içine bu tutum çevrilmiş bir araç olarak. Sürdürülebilir malzeme ve yüksek teknoloji akıllı sistemlerin kombinasyonu avant Kutupyıldızı nereye gittiğini-garde lüks tasarım ve gösterileri tamamen yeni bir sayfa açıyor.”

polestar-precept-007

Kutupyıldızı Kural, tasarımı geri dönüşümlü malzeme kullanımı ve iç büyük hayranınız.

Kutupyıldızı

İlginç bulduğumuz bir tasarım yönü Kutupyıldızı var SmartZone paket, hangi, şüpheli şöhretli bir tüketici elektroniği mağazası gibi görünme dışında, gerekli bugünün gelişmiş sürücü destek bir yere sahiptir tüm sensörler donatılacak oldukça zarif bir yoludur.

Özellikle, bir ızgara tarafından işgal edilmiş olurdu ve çift radar ve yüksek çözünürlüklü bir kamera birleştiren bir alanı değiştirir. O bile lidar ünitesi, ön camın üst kısmına monte edilmiş, ama mutlaka aracın görünümünü olumsuz etkisi olmayan bir şekilde entegre edilmiştir. Ayrıca benzersiz kararının yerine yan görünüm ve dikiz aynası ile kameralar — artan bir eğilim diğer Avrupa ve Japon arabaları.

Gibi gelecekteki tüm Kutupyıldızı modelleri, Kural olduğunu bir elektrikli araçve kullandığı uzunluk arasında kendi tekerlekleri tutmak büyük bir pil, umut verici bir seyir mesafesi önemli. Menzili ne kadar? Kutupyıldızı bunu söylemiyor, ama yine de konsept bir araba, bu yüzden güç ve tork rakamları için önemli de değil.

Geleceğe doğru kutupyıldızı gözü Kural dört kapılı kabin içinde devam ediyor. Bir ana konuşma konuları için iç sürekli gelişim Kutupyıldızı var Google destekli İnsan Makine Arayüzü (HIM) gibi bir bağlılık için kullanarak daha fazla çevre dostu geri dönüşümlü ve geri dönüşümlü malzeme gibi halılar yapılmış balık ağları, oturma yüzeyleri yapılmış PET plastik ve kafalıklar yapılmış geri dönüşümlü mantar vinil.

“Google marka ilgili ne yapar Kutupyıldızı duruyor ve ne bir bildirim, bir vizyon,” Kutupyıldızı Thomas İngenlath, CEO’SU, yaptığı açıklamada. “Arabayı temizlemek zorluklar toplumumuz ve sanayi yüzü bir cevaptır. Bu uzak bir geleceğin bir rüya değil; Kutupyıldızı Google, gelecek araçların önizlemeleri ve çevreye olan etkimizi en aza indirmek için yenilik uygulayacağız gösterir.”

polestar-precept-001

Kutupyıldızı Google EV kavramı gelecek 11 Fotoğraflar yakın markanın bir göz var

rs critic ep1 polestar 1 01 Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik - Roadshow

Şimdi Ne anlamı var bu 1: 2020 Kutupyıldızı: İzle oyun:? | Herkes bir Eleştirmen 29:47

Cenevre Otomobil 2020 Göster

Roadshow Daha Fazla

nissan rogue sl awd 2018 00714 Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik - Roadshow

2018 Nissan Rogue İnceleme: ProPilot teknik Destek kazanan bir formül geliştirir

2018 mazda619 Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik - Roadshow

2018 Mazda6: sürücülerin seçimi

2019 acura nsx 23 Kutupyıldızı Kural kavramı planlanan Cenevre ilk için sürdürülebilirlik, tasarım öncelik - Roadshow

2019 Acura SX inceleme: Vurmak onun adım Açıklamalar, Cenevre Otomobil fuarı 2020 Konsept Arabalar Elektrikli Arabalar Bildirim Bildirim kapalı Kutupyıldızı

Register New Account
Reset Password