Kale Kilit 164 KTB Tuzaklı Mandallı Barel

koçtaş
79,99 TL 109,90 TL Şimdi satın al
79,99 TL 109,90 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Topuzu sayesinde içeriden anahtar kullanmadan kapıyı kilitleme/açma.Geniş şifre kombinasyonu ile ekstra güvenlik Tuzaklı sistem ile silindirin ortadan kırılmasını engelleyen özellik Kırılsada çalışma özelliği

Teknik Özellikler

Ölçüsü68 mm
Gövde MalzemeNikel Kaplama
Genişlik68 mm
TürüTuzaklı
Pim TürüÇelik

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%27
109,90 TL
79,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password