GPD Banyo Bataryası Topuz BNB01

koçtaş
199,90 TL 214,90 TL Şimdi satın al
199,90 TL 214,90 TL Şimdi satın al

Isı ve debi ayarlı özel kartuş Batarya bağlantı dişleri 3/4 Spiral hortum bağlantı dişleri 1/2 Tesisatta oluşabilecek her türlü kirliliğin armatüre zararını önlemek için daire girişinde filtre kullanılması tavsiye edilir.

Malzeme Pirinç
Kaplaması Krom
Çıkış Ucu Uzunluğu 13 cm
İdeal Çalışma Basıncı 3-4 Bar
Maksimum Sıcak Su Seviyesi 5-65 °C
Su Tasarrufu Var
Kartuş Seramik
Su Girişi Sıcak Soğuk
Kilitleme Yön Değiştirici Manuel sistem
Eksantirik Bağlantı Dişleri 1/2-3/4 Inch
Perlatör 24×1 perlatör
Yükseklik 10 cm
Genişlik 20 cm
Derinlik 16 cm
Ağırlık 1420 gr

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 5 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password