Gazzella Extra Keçeli Ütü Masası Kılıfı 3285E

koçtaş
59,99 TL 79,99 TL Şimdi satın al
59,99 TL 79,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

3 mm kalınlığında keçeli, özel logolu ısıya dayanıklı kumaş. Dokuma özelliği nedeniyle maksimum seviyede buhar geçirgenliği Zor aşınan, uzun ömürlü kumaş. Hızlı ütülemeyi ve süzülerek gitmeyi sağlayan kaygan yüzey. Kilitli ip sistemiyle kılıfı istenilen gerginlikte tutma ve kaymayı önleme

Teknik Özellikler

Genişlik135 cm
Derinlik50 cm
RenkYeşil
Ütüleme Yüzey Ölçüsü50×135 cm
Prizli/PrizsizPrizsiz
Paket İçeriği1 Adet Ütü Masası Kılıfı

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve İşçilik Hatalarına Karşı 2 Yıl

%25
79,99 TL
59,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password