Facebook EĞER Corona çare çığırtkanlık reklam yasağı

Corona için Facebook Reklamları yasaklamak için çığırtkanlık tedavileri

facebook-logo-phone-4611

Facebook Corona için bir tedavi söz reklamlar üzerine gidiyor.

Angela Lang/ÇÖZÜMÜ

Facebook ise Çökertme o umut için kar üzerinde yanlış ve korku tüccarlığı ile sıkma kuralları reklam bu söz Corona. Sosyal ağ devi olacak özellikle reklam yasağı söz bir tedavi veya önleyici tedbirler için hastalık.

“Son zamanlarda Corona başvuran reklamları yasaklamak ve aciliyet duygusu yaratmak, sınırlı bir kaynağı ima veya tedavi veya önleme garanti gibi bir politika uyguladık,” Facebook sözcüsü Business Insider söyledi. “Ayrıca benzer davranışları yasaklayan Pazar gibi yüzeyler için politikaları var.”

Yeni kurallar ayna adımları Facebook aldı 2019 için kaldırıma yayılan yanlış bilgilendirme hakkında aşılar, indirgeme sıralamasında gruplar veya sayfalar yayılan bir yanlış bilgilendirme hakkında aşılar üzerinde onun Haber Kaynağı ve arama sonuçları. Facebook da aşılar hakkında yanlış bilgiler içeren reklamları reddeder ve reklamcılar gibi “aşı tartışmalar gibi konularla ilgilenen kullanıcıları hedef izin vermez.”

Roman Corona kökenli Wuhan, Çin, ve dava edildiğini doğruladı ABD, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya. Haftasonu, endişeler arttı hakkında genel yayılan bir virüs gibi Güney Kore doğruladı durumlarda COVİD-19 çivili 600, ve KİM bildirdi 67 yeni vaka İtalya.

Diğer bir virüs de alarak bir otoyol üzerinde global teknoloji sektörü, şirketlerin perde mağazaları ve ofisler, sınırlayıcı seyahat ve canlandırıcı için kesintileri için tedarik zincirleri. Corona korkuları led Facebook için İptal Yürüyüşü pazarlama Zirvesi’nde San Francisco bu beklenen beraberlik 4000 kişi. Barcelona Mobil Dünya basın Toplantısı için önceki Şubat oldu da iptal edildi.

Facebook temsilcileri hemen yorum için bir isteğe yanıt vermedi.

assaultteam

Corona resim: Sahne, dünyanın dört bir yanından 28 Fotoğraf Yorum Sağlık Corona Facebook Bildirim Bildirim, İnternet Hizmetleri

Register New Account
Reset Password