EĞER mavi Power Ranger Billy Cranston, Ranger Avcı katılın Yıldırım Koleksiyonu –

Mavi Power Ranger Billy Cranston, Ranger Avcı Yıldırım Koleksiyonu katıl

power-rangers-lightning-collection-toy-fair-2020-2

Mavi Mighty Morphin Power Ranger gözlüklerini içeren Billy için değiştirilebilir bir kafa içerir.

Sarah Tew/CNET

Orijinal Power Ranger Billy Cranston Power Rangers figürleri, gözlük ve Hasbro Aydınlatma Koleksiyonu katılıyor.

Mavi Power Ranger Aydınlatma Koleksiyonu ilk kayalar eller ekstra bir set ile birlikte güç lance silahını içeren gözlükler, dört aksesuarlar bir değiştirilebilir bir kafa içerir.

Hasbro Darbe görmek

Bu rakam bir dört ortaya Hasbro yapılan Cumartesi New York Oyuncak Fuarı, bu da içerir pembe Ranger Avcı dan Mighty Morphin Power Rangers çizgi roman, Zaman Force Kırmızı Ranger Wesley Collins ve Zeo Altın sunan andıran Trey’le Triforia (the Jason Scott sürümü Zeo Altın çıktı geçen yaz).

power-rangers-lightning-collection-toy-fair-2020-4

Ranger Avcı üç-oklu yay ve diğer silah kayalar.

Sarah Tew/CNET

Ranger Avcı çıkarılabilen bir insan kafası yok, ama Karanlık üç-oklu Yay onu içermez. Ranger Avcı Kimberly Hart, Mighty Morphin takım Pembe Ranger olmak en ünlü olsa da, çizgi romandaki bu sürümünü başlangıçta kötü Lord Drakkon tarafından beyni yıkanmış olan bir evren var.

Hasbro Darbe görmek

power-rangers-lightning-collection-toy-fair-2020-3

Time Force Kırmızı Ranger Wesley Collins.

Sarah Tew/CNET

Time Force Kırmızı Ranger Krono Saber ve Krono Blaster aksesuarları ile birlikte Wesley Collins özellikleri değiştirilebilir bir kafa var.

Hasbro Darbe görmek

e8659-dio-prg-lc-zeo-gold-ranger-0006-v2-large-300dpi

Triforia olan Trey sahip Zeo Gold Power Ranger.

Hasbro

Ve Trey sahip Zeo Altın Ranger ellerin karakter gücü personeli, değiştirilebilir bir kafa ve fazladan bir çift içerir. Ne değil yapmak, bölünmüş içine üç farklı kişilikleri bak gibi üç ayrı kişi olarak onun karakteri değil TV series.

Hasbro Darbe görmek

Bu rakamlar her 6-inç standı ve 20 $maliyet. Bu Rangers bu yaz raflara bekleniyor, Hasbro Darbe ve diğer perakendeciler Cumartesi açılış sipariş ile.

Bu Power Ranger ortaya koymaktadır arasında en çok yapılan bu hafta sonu bir parçası olarak Oyuncak Fuarı, bu güne kadar hangi vardır bir Tesla Cybertruck gelen Hot Wheels, birçok Bebek Yoda oyuncaklar ve bir mutfak seti ile çalışır Alexa cihazlar.

Bu rakamları nereden geldiğini tüm Power Ranger programlarını yakalamak için ihtiyacınız var? Kontrol Bu explainer her Power Rangers serisi.

Şimdi çalıyor: İzleyin bakın: İlk bakışta en iyi Bebek Yoda oyuncaklar geliyor bu yıl 3:49 Yorum TV ve Filmler Bildirim Bildirim kapalı Oyuncaklar ve Masa Oyunları

Register New Account
Reset Password