EĞER Huawei P40 Pro söylentiler: çıkış tarihi, özellikleri, 5G destek, renkleri ve 10x optik zoom –

Huawei P40 Pro söylentiler: çıkış tarihi, özellikleri, 5G destek, renkleri ve 10x optik zoom

yt-huawei-p40-pro-concept2

Bu 30 Huawei Dostum geçen yıl yayınlanan Pro, şirket Mart ayında Pro P40 başlaması planlanıyor.

Ian Knighton/ÇÖZÜMÜ

Huawei değil icar son dakikada iptal Mobil Dünya Kongresi stand yoldan onun 2020 fırlatmayı planlıyor. Bir dönemde olağanüstü koşullar kaynaklanan romanı Corona şimdi dublajlı COVİD-19, Çinli Telekom devi Huawei olduğunu ileri itme ile planları için en son nesil amiral gemisi telefonlar, Huawei P40 ve P40 Pro bildiriliyor olmak açıkladı Paris’te Mart ayı sonlarında, bir beklenen çıkış tarihi kısa bir süre sonra. Tıpkı onun selefi P30 serisi, yaklaşan premium telefon olmaz özelliğini Google paketi hizmetleri (hangi içerir , Google Play Store, Gmail, Google Maps vb.) ne olacak onu tam olmalı , Google’ın Android işletim sistemini arkasına nedeniyle devam eden ticaret yasağı ile ABD. Bunun yerine, telefon yine Android genel açık ameliyat için beklenen kaynak işletim sistemi ve tüketiciler Huawei App Galeri ile Google Play Store yerine uygulamalar indirmek zorunda kalacak.

Huawei Google’da güven şirket vazgeçirmek için bir planı var gibi görünüyor ancak fazlalaştı. Göre Reuters, Huawei var bantlı birlikte Xiaomi, Oppo ve Vivo için inşa bir rakibi olan Google Play Store olarak bilinen Global Geliştirici Hizmet İttifak … ve de bildirildi lansmanı Mart.

P40 yakışıklı lansmanı ihracat yasağı geçen Mayıs ayında Çin Telekom devi tokatladı bu yana ABD Huawei ikinci ve son amiral gemisi piyasaya damgasını vuracak. Huawei P40 ve Huawei P40 ama resmi açıklamalar önümüzdeki haftalarda yapılana kadar, bu kadar en güvenilir söylentileri ile size bırakıyoruz-Pro bekliyordu

P40 Pro 4x optik zoom kamera ile gelebilir

Google apps (ya da daha spesifik olarak göze batan eksikliği) Huawei yazılım dışında birçok Çin anlaşma bozulur olabilir rağmen, Çinli telefon üreticisi kamera ile ilgili olarak sınırları zorlamaya devam edecek görünüyor. Görüntüleri paylaşılan Twitter tarafından yaygın olarak takip sızdıranı Evan Blass iddia show P40 Pro ile donatılmış bir dikdörtgen kamera modülü içeren ne görünür olmak için beş sensörlerde geri.

huawei-p40-pro

Siyah ve beyaz renk düzeni Yanlısı P40 Huawei görüntüleri sızdırılmış.

Evan Twitter/Blass

Göre bilinen Apple sızdıranı Ming Chi Kuo, bir 10x optik zoom olabilir dahil olarak bir sensörlerinden P40 Artıları kamera sistemi, yapma bunu, dünyanın ilk telefonu için elde böyle bir feat. Bu Dostum 30 Pro özellikli quad-kamera set-up, ve dahil bir 20x dijital zoom ve 4x optik zoom, hangi mancınık içine mobil hall of fame.

Optik zoom, geniş açılı bir kamera telefoto kamera geçiş elde edilir. Büyütme numarası bu iki lens uzunlukları farkı bir yansımasıdır. Sonuç olarak” yerine-ya da telefoto kamera yetenekleri ötesinde yakınlaştırmak için çalıştığınızda ana kamerayı kullanırken, telefonunuzun ekranı parmakla-ne olur-ne dijital zoom kullanarak daha yüksek kalitede bir görüntü pinching olmadan “telefoto kamera kullanarak.

P40 Pro olabilir donatılmış 52mp Sony kamera sensörü

Göre GizChina, bu P40 Pro arka kamera gelebilir 52 megapiksel Sony sensör İMX700 olan 10 megapiksel daha yüksek P30 Pro arka kamera. 52-Megapiksel sensör daha düşük açısından çözünürlüğü Samsung’un Galaxy S20 Ultra 108-Megapiksel sensör, ancak raporlar bu yeni sensör olabilir getirmek daha büyük pikseller ve daha iyi Düşük Işık Görüntü kalitesi.

P40 olacak destek 5G ağları

Huawei var ama teyit hem de onun bir sonraki amiral gemisi telefonu olacak destek 5G, ancak 2019 vanilya P30 model olamaz destek nesil ağ. Mobil teknoloji için (Çin düzenleyici kurum) TENAA sertifikasyon web sitesinde P40 ve P40 Pro olmak görülenler iki yeni listeleri 5G uyumluluk sahip aygıtları göster, MySmartPrice göre. Ancak 5G koştu hıçkırık geçen yıl da dahil olmak üzere, düzensiz kapsama, bu beklenen artırmak için bu yıl olarak kapsama genişletir yeni konumları arasında diğer nedenler.

P40 serisi 5 renk gelir, allık altın dahil olabilir

Bu P40 serisi anlaşılması için kullanılabilir beş farklı renkler: Siyah, Buz Beyazı, Derin Deniz Mavisi, Gümüş Frost ve Allık Altın, göre 91Mobiles. Allık altın özellikle hatırlatıyor bana şampanya gibi renk paleti kullanılan iPhone’un yeni modelleri. O da geliyor sonra Motorola Anında duyurdu allık altın olarak onun ikinci renk için yeni Anında, hangi olacak mevcut bu bahar.

Yorum Telefonları 5G Google Huawei Motorola Samsung Sony Apple Bildirim Bildirim kapalı Mobil

Register New Account
Reset Password