ECA Rakorlu Küresel Valf 102122347-V Mavi Volan

koçtaş
51,99 TL 99,99 TL Şimdi satın al
51,99 TL 99,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Sıcak su dağıtım şebekesi için kırmızı volanlı ve Soğuk su dağıtım şebekesi için mavi volanlı seçenekleri bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

ModeliKüresel Valf
Çalışma Basıncı16
Çalışma Sıcaklığı120 °C

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünün kurulumu yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%48
99,99 TL
51,99 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password