Dizgi Aspiratör&Ankastre Modüllü Mutfak Dolabı 260 cm

koçtaş
1.699 TL 2.099 TL Şimdi satın al
1.699 TL 2.099 TL Şimdi satın al

  • Alt Modüller: 60 cm + 100 cm + 40 cm + 60 cm
  • Üst Modüller: 60 cm + 100 cm + 40 cm + 60 cm
  • Mutfak boy dolabı ve köşe modülü ayrı satılmaktadır. Ürün görselinde yer alan batarya,eviye ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Gövde Malzeme Melamin Kaplı Yonga Levha
Kapak Malzeme Melamin Kaplı Yonga Levha
Alt Modül Yükseklik 72 cm
Üst Modül Yükseklik 60 cm
Alt Modül Genişlik 260 cm
Üst Modül Genişlik 260 cm
Alt Modül Derinlik 57 cm
Üst Modül Derinlik 35 cm
Tezgah Ölçüleri 261 cm
Çekmece Sayısı 3
Modeli Hazır Mutfak Dolabı
Ray Özellik 50’lik Frensiz Ray

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir.Ürün görselinde yer alan batarya,eviye ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.Mutfak tezgahı bütün gönderilmektedir.Mutfak boy dolabı ayrıca satılmaktadır.Kurulum müşteriye aittir.Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj yapılacak alanın hazır olması su tesisatının yeni montaj yapılacak dolaba göre hazırlanması gerekmektedir. Eski mutfak dolabı sökümü yapılamamaktadır.Montaj hizmeti İçin detaylı bilgiyi Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak alabilirsiniz.Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password