Disney Plus sunmaktadır İNGİLTERE’DE EĞER 50 yıllık abonelik£ –

Disney Plus sunmaktadır İNGİLTERE’DE yıllık abonelik 50 TL

baby-yoda-with-signet

İNGİLTERE’DE insanlar bir yıldır Bebek Yoda Maceraları için 50 £için abone olabilirsiniz.

Disney

Batı Avrupalılar kim olabilir beklemek sıçrama tahtası Bebek Yoda yutturmaca tren almak daha ucuz bir yıllık abonelik için Disney Artı. Şirketin Pazartesi günü ortaya onun 50 £(yaklaşık $64) tanıtım fiyatı için akış servisi, hangi vurur İNGİLTERE, İrlanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Avusturya ve İsviçre üzerinde Mart 24.

Teklif aylık 4.17 £hizmeti alır ve 23 Mart ayına kadar sürer. Standart £76 60 (yaklaşık$) yıllık abonelik fiyatı 5 TL her ay çalışır, ya da bir ay için aylık abonelik £ödemek 7.60 (6 dolar) yapabilirsiniz.

cms clip2 00 00 23 11 still002 Disney Plus sunmaktadır İNGİLTERE'DE EĞER 50 yıllık abonelik£ -

Disney şimdi İzle oyun: tüm zamanların en büyük lansmanları bir Artı mı? 3:06

İNGİLTERE dışında Batı Avrupa ülkelerinde, erken evlat teklif bir yıl için 60 milyon avro 64 (yaklaşık$) maliyeti. Disney Artı geçen Kasım ayında çıktı ABD, her yıl ABD veya 70 $olarak 7 $bir ay maliyeti.

Yani bu konuda emin olmamak ödemek için bir yıl önde, Netflix rakip olan bir büyük kütüphane o çeker her köşe Disney’in medya İmparatorluğu da dahil, kendi arka Katalog, Fox, Pixar, Marvel, ev sahipliği yapıyor ve National Geographic.

Star Wars gösterir gibi Mandalorian (ki almak bir ikinci sezon Ekim) ve Klon Savaşları’ yedinci sezon olan mevcut ABD ve olacak hizmeti başlıyor Avrupa’da. Kendi Marvel arz edecek başlaması ile Şahin ve Kış Asker Ağustos ve WandaVision gelmesi Aralık.

İlk Şubat yayınlandı. 24, 2:21 am PT.
Daha fazla detay 3:00 38 PT: güncelleme Ekler.

01-the-child-mandalorian-bobblehead-toy-fair-2020

Funko Bebek Yoda Kutusuz önde Oyuncak Fuarı 2020 15 Fotoğraf Yorum Kültür Disney Plus Marvel Disney Star Wars Bildirim Bildirim TV ve Filmler

Register New Account
Reset Password