Cooke&Lewis Aspiratör F4 Beyaz

koçtaş
179,90 TL 249,90 TL Şimdi satın al
179,90 TL 249,90 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

  • Ürünün içerisinde alüminyum filtre çıkmaktadır. Ürün karbon filtre ile uyumludur. Bu sayede bacalı ve bacasız kullanıma imkan sağlanmaktadır. Bacalı kullanım için mutlaka aspiratör borusu alınması gerekmektedir. Bacasız kullanım için de mutlaka karbon filtre alınmalıdır.

Teknik Özellikler

Genişlik60 cm
RenkBeyaz
ModeliSürgülü Aspiratör
Filtre TipiAlüminyum
Aydınlatma1×15 Watt
KontrolBasmalı
Enerji SınıfıF

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünün kurulum hizmeti ve detayları İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

%28
249,90 TL
179,90 TL

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password