Çanakkale Seramik Easy Seramik 45×45 cm Beyaz (Taban)

koçtaş
29,99 TL 33,99 TL Şimdi satın al
29,99 TL 33,99 TL Şimdi satın al

Ürün Açıklaması

Gösterilen fiyat metrekare bedelidir. İhtiyacınız olan metrekare değerini hesaplayarak toplam paket ihtiyacınızı görebilir, paket fiyatları üzerinden sepetinize ekleyerek anında satınalabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Genişlik 45 cm
Derinlik 45 cm
Kullanım Alanı İç Mekan-Dış Mekan
Uygulama Alanı Duvar-Taban
Renk Beyaz
Dayanıklılık Aşınma, donma ve ısı şokuna dayanım
Stil Modern
Duvar Kaplama Alanı m2 1,62 m2
Yüzey Dokusu Mat
Koli Ölçü Birimi Paket

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Favorilerime Ekle

Mağazada Bul

Ürünü Paylaş

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password