Bu okuyun kadar Galaxy Z Flip: inanmyor – ÇÖZÜMÜ

Bu okuyun kadar Galaxy Z Flip: inanmyor

screenshot-2020-02-14-at-15-42-38.png
Andrew Hoyle/CNET

Samsung’un yeni katlama Z Flip var bizi etkiledi bizim tam bir inceleme süreci. Hiç kullanmadım “en iyi katlanabilir telefon diyecek kadar ileri ÇÖZÜMÜ editörü Jessica Dolcourt gitti bile.” Büyük sözler, ne zaman yarışma ısınma ile sever Motorola, Huawei Mate X ve Samsung’un kendi Galaxy Katlayın. Ama eğer bu yeni bükme teknolojisi — satıldı iseniz ve 1,300 (zihin nakit sıçramasına önce tutmalı altı şeyler var burada fiyat — TL) dolar 1,380 mide olabilir.

1. İnsanlar bunu soracaktır

Z Çevirmek tartışmasız en iyi görünümlü katlanabilir telefon şimdiye kadar, özellikle bu gösterişli Mor renk seçeneği. Güzel temiz bir kare içine kıvrımlar ve canlı, tam ekran telefon dönüşüyor. Bu tür bir şey dikkatimi çekiyor ve zaten dışarı ve hakkında olduğumda birden fazla kişi soruyor yaşadım, ve çeşitli söylentiler duymuş ki, “Oh, bu yeni katlama Telefon var.”

Bunun bir önemi var mı? Peki, duyarlılıklarını bağlıdır. Bir yandan, eğer utangaçsan yazın emekli sonra bu biraz utanç verici bulabilirsiniz. Ancak, muhtemelen biraz gösteriş yapmak isteyen olmadan yeni bir teknoloji üzerinde para bu tür harcamak yok, bu yüzden benim önerim onu kucaklamak ve bir konuşma marş olarak kullanmak olurdu. Eğer yeterli boş bir içki almak için bir barmen etkilemek çalış.

zflip v2 Bu okuyun kadar Galaxy Z Flip: inanmyor - ÇÖZÜMÜ

13 şimdiye kadar şimdi İzle oyun: Galaxy Z Flip 48 en iyi katlanabilir telefon:

2. Kamera sadece OK

Kamera, beni, telefonun daha fazla hayal kırıklığı yaratan yönlerinden biri için. Böyle bir yüksek fiyat diye bekliyoruz her elemanın telefon için kesinlikle üstün, kamera yetenekleri eşittir herhangi bir günümüz üst düzey telefonlar. O Z Flip ile oldukça durum böyle değil.

Çift arka kamerası sunan bir standart ve bir süper geniş görüntüleme, ve bir süre her ikisi de ince için günlük snaps, onlar değil orada en iyi. Renkleri genellikle çok doygun bir görünüm ve zoom lens eksikliği eğer yakın hedefin kurtulmak istiyorsan, görüntü kalitesi için büyük bir maliyetle dijital zoom — kullanmak zorunda kalıyoruz.

O eksik olan çift diyafram modu bile geçen yılın en uygun fiyatlı Galaxy S10E ve 12 megapiksel, onun süper geniş lens daha düşük çözünürlüklü daha S10e 16 megapiksel. Amiral seviyesi fiyat için amiral seviyesi fotoğraf yetenekleri almıyor da herhangi bir şekilde kötü bir kamera değil, ama akılda tutmakta fayda var.

Samsung Galaxy Z Flip
Angela Lang/ÇÖZÜMÜ

3. Toz ve su dikkatli olmak gerekir

Birçok yeni amiral — the Galaxy S10 ve S20, bu iPhone 11 ve çeşitli diğerleri var kazanılan IP derecelendirme anlamına onlar karşı korumalı toz ve su. Böyle korumalar burada iddia edilen Z Flip katlama mekanizması, ancak, anlamına gelir. Takıntılı elementlerden telefonunuzu korumak zorunda eski günlere geri döndük.

İki kez yağmur bu ara alınması gerektiği anlamına gelir, ve kesinlikle telefon sakladığın cebinde herhangi bir genel döküntü yok yapmaya değer. Bir son test ile iFixit gösterdi bu kadar kolay olsun toz tıkanmış içindeki Z Çevirin. Pahalı yeni gadget Kutusuz zaman akılda tutulması gereken bir şey.

Samsung Galaxy Z Flip
Sarah Tew/CNET

4. Dış Ekran biraz can sıkıcı bir durum

Z Flip telefon dışında küçük bir hap şeklinde bir görüntü vardır. Telefon kapalıyken gelen bildirimleri göstermek için tasarlanmış, ve selfies ayırdığınız için küçük bir kamera vizör olarak hareket edebilir bile.

Jessica dediği gibi: “ne yazık ki, gerçekten” anlamlı bir şey yapmak için çok küçük, bodur ve dar ve düzgün küçücük ekranda herhangi bir bildirim okumak için çok daha kolay yerine telefon açmak için yapmak biraz zor. Kamera vizör olarak, küçük boyutu alarak, onu bir grup selfie yazıyorsun bütün resmi zor göstermiyor demektir.

ac 021920 Bu okuyun kadar Galaxy Z Flip: inanmyor - ÇÖZÜMÜ

Şimdi bu saati oyun: Galaxy Z Flip ekran bildiriliyor 4 sorunları var:11

5. Pil ömrü harika değil

Döngü video pil yıkık testlerimizde, telefonda tam şarj çalışma süresi 15 saat elde etti. Bir telefondan beklediğiniz alt tarafında. İle karşılaştırıldığında, the Galaxy Yani Artı elde 21 saat sonra aynı testi yaptım Galaxy Not 10 Artı.

Dikkatli kullanımı ile bu telefon tam bir gün dışarı almak mümkün olabilir, ama eğer iş çıkışında kasaba isabet planlıyorsanız, eğer gecenin sonunda bir taksi ev aramak için yeteri kadar güç istiyorsan o kadar üst verdin emin olun.

Samsung Galaxy Z Flip
Sarah Tew/CNET

6. Hayır 5G

Süre 5G olabilir hala bir yıl veya daha fazla uzak olma standart ağ bağlantısı için bizim tüm telefonlar, bu giderek yaygın dünyada. 5G hakkında şu anda rahatsız olmayabilir, ancak telefonunuzu çok para harcama yaparken, bunun üzerine yılda en az bir çift için tutmak için isteyeceksiniz olasıdır.

2020 sonunda superfast 5G hakkında bu kadar kararsız olacak? Olarak girin 2021, olur mu bak senin pahalı katlama telefon ve isteyen olabilir stream oyunlar gibi sorunsuz olarak senin arkadaş kendi 5G bağlantısı var mı? Belki, belki de değil. Ben olmaz diyor kabul edemem ama kesinlikle dikkate değer, özellikle Samsung’un 5G-etkin S20 Ultra sadece marjinal daha pahalı.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip etkiliyor neredeyse her açıdan 50 Fotoğraf Yorum Android Güncellemesi Telefonlarına Katlanabilir Telefonlar Motorola Samsung Bildirim Bildirim kapalı Cep

Register New Account
Reset Password