Aslında Takmayı Sevdiğimiz Bez Maskeler 2021

Görünüşe göre bir süre daha maske takacağız, bu da hoşunuza gideni bulmanız için daha fazla neden olduğunu gösterir. CDC, insanların halka açık yerlerde dışarı çıkarken maske takmasını tavsiye ediyor. Ve dün çıkarılan bir emre göre, altı fitlik sosyal mesafenin mümkün olmadığı halka açık yerlerde maske takmak artık zorunlu. (İnsanların maske takmadıkları için hapse atılmayacağını, ancak para cezası verilebileceğini belirtti). Bir sivil olarak Bez maske takmak artık sağduyu göstergesi haline geldi. Ancak bir maskeye sahip olabilmeniz ve erişebilmeniz koşuluyla. Bu nedenle, öngörülebilir gelecekte maske takacağız, yürüyüşlerde, markette ve koşularda ve hatta kriz düzeldikten sonra bile. Maske özçekimlerinin yaygınlığı göz önüne alındığında, maskelerin yalnızca işlevsel olmaktan çok moda öğeleri olmaya başlaması muhtemeldir.

Sivillerin takması için en iyi yüz maskeleri kumaştan yapılmıştır. Cerrahi maskeleri ve N95’leri sağlık uzmanları ve temel çalışanlara bırakın. Ayrıca tasarımcılar uzun süredir bez maske oyununun içindeler. Billie Eilish bir Gucci yüz maskesi takmıştı (bu muhtemelen CDC tarafından onaylanmadı).

Ancak insanlar hala kendilerinin takması gerekmeyen maskeler arıyor.

Maskeler bir moda aksesuarı değildir, ancak yüzünüzde oldukça fazla yer kaplarlar, bu nedenle insanların estetik açıdan hoşa gidenleri aramaları şaşırtıcı değildir. Bunu akılda tutarak, şimdi satın alabileceğiniz en şık maskelerin bir listesi aşağıdadır. Hatta bazı satıcılar bir satın al bir bağış yap teklifi bile yapıyor.

Piyasada her geçen gün daha fazla seçenek varken, insanların yaz için nefes alabilen maskelere yatırım yapması şaşırtıcı değil. Burada, tüm dış mekan aktiviteleriniz için takabileceğiniz ve giysilerinizle birlikte kullanabileceğiniz pamuk, polyester karışımları ve diğer performans tekstilleri gibi nefes alabilen kumaşlardan üretilen 20 adet nefes alabilen maske var.

Aslında Takmayı Sevdiğimiz Bez Maskeler 2021
bez maske fiyatları

Efsofirsat
Logo