Bill Murray’in Groundhog Day Super Bowl reklam Jeep Gladyatör satılık – Roadshow

Bill Murray’in Groundhog Day Super Bowl reklam Jeep Gladyatör satılıktır

Jeep Gladiator Super Bowl commercialBüyütmek Görüntü
Jeep

Jeep yayınlanan ne olduğunu belki bir yıldızı reklam sırasında bu yılki Super Bowl: onun Groundhog Day-ilham Gladyatör reklam, hangi Bill Murray iade için kurtarma onun ünlü karakteri. Doğal olarak, Jeep umutlar ticari olacak spur Jeep Gladyatör satış, ama bir yerel Michigan bayilik olacak mı bir daha.

Moore Motorlar içinde Caro, Michigan, ev için bir Gladyatör araba Jeep marka için çok sayıda ödül alan reklam. Murray ve gerçek bir köstebek etrafında kamyonetteki ticari boyunca sürüş görülebilir. Yerel yayın Tuscola Bugün ilk bildirilen hikaye bu ayın başlarında.

Jeep Gladiator from Groundhog Day Super Bowl commercial for sale

Bu, Jeep, Groundhog Day Bill Murray hayranları var.

Moore Motorlar

Bu, diyeceğim, çoğu zaman reklamda görülen “yıldız” Gladyatör bayilik Roadshow ile onaylandı. Cip hızla Gladyatör kaynaklı ve Woodstock, Illinois, için ticaret için yola çıktı. Murray güya sadece ticari için tüm operasyon hızlı bir hale getiren Super Bowl, birkaç hafta önce kabul etti.

Murray dağsıçanı özelliği bu pikap ile Gladyatör sürüş sahneleri. Ayrıca, Murray dağsıçanı arkadaşı bir kask askıları sahnede görünür. Moore Motorlar Gladyatör bazı dağsıçanı saçlı filme sarılmış sonra geride döndü bile Roadshow söyledi.

Bu Gladyatör arkasında oldukça büyük yıldız gücü olmamasına rağmen, satıcı bunu bir prim yerleştirmek değil. Bu yazma zaman, satıcı web sitesinde teşvikler Yeni araba satın almak, hepsi bu, teslimat ücreti, vergiler ve diğerleri 57,350 dolar + KDV tanıtır. Satıcıya göre, Ohio’dan bir alıcı, şu anda bu özellikle Gladyatör satın alma sürecinde. Ben bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim.

Aslında Şub yayınladı. 24, 8:39 am PT.
Güncelleme 10:16 00: Ekler ayrıntıları bayilik.

Jeep Wrangler Mojave

2020 Jeep Gladyatör Mojave: çöl-anma runner 63 Fotoğraf

Roadshow şimdi İzle oyun: 2020 Jeep Gladyatör Mojave 1 tepeleri için inşa edilmiştir: 58

Böyle’ Popüler pikap tutar 2019 Ford F-150 inceleme:

Stil ve madde ile 2019 Ram 1500 incelemesi: Bir pikap

2018 Nissan Rogue İnceleme: ProPilot Yardımcı teknoloji geliştirir bir kazanma formülü Yorum Kamyonlar Araba Kültürü Bildirim Bildirim kapalı Jeep

Register New Account
Reset Password