Baumit Starthrem 4 cm Isı Yalıtım Levhası

koçtaş
14,99 TL 17,99 TL Şimdi satın al
14,99 TL 17,99 TL Şimdi satın al

  • Baumit Statherm Isı Yalıtım Levhası, Grafit (karbon) takviyeli, polistiren hammaddeden mamul, ekspande (şişirilerek elde edilen) ısı yalıtım plakasıdır.
  • Adet olarak satılmaktadır.

Ölçü 1000x500x20 mm
Renk Gri
Kimyasal Çeşidi Polistiren
Kullanım KılavuzuAçmak için tıklayınızpdf Baumit
Starthrem 4 cm Isı Yalıtım Levhası

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

#Efsofirsat

Register New Account
Reset Password