10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler – ÇÖZÜMÜ

10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler

(Yani, çocuklar yaşları 10 ila 12) Ara çocuklar çok görkemli bir yeti ya da güçlü Loch Ness Canavarı gibi gizemli yaratıklar. Ve bu canavarlar gibi genç çocuklar için satın almak için çok zor olabilir.

Geri geldi, çünkü ama endişelenmeyin. Eski çocuklar her yerden gelebilir 10 için en iyi hediye yıl. Örneğin, bir sürü ufak çocuklar Aşk oyunları gibi Minecraft ve Fortnite, ve onlar bile hala sevmeye oynamak oyuncak arabalar ve Legolar. Ve bir şey Robotik oldukça fazla garantili harika bir hediye iken, bir eğitim fırsatı öğrenmek ve ilham hayal gücü. Seni şımartmak olabilir senin aranın aptal ve onu bir eğlenceli bir oyun, ve belki de anne ve baba da oyna.

Eğer Ara bakmam daha fazla bağımsızlık, bir motorlu scooter ya da serin cüzdan bu suçlamalar onun telefonu var pratik hediyeler. Eğer içine faaliyetleri gibi mühendislik, olabilir düşünün ek devreler gibi LittleBits. Ve eğer senin adam harika eğilimleri gibi Marvel filmleri, var mı kaplı. Kendine iyi davran, ilerlemek ve 10 için en iyi hediye yaşında çocuklar ve ötesinde bir göz atın.

Yasak Ada

İçin henüz hazır değil çocuklar için D&D

forbidden island 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Bu ödül kazanan masaüstü oyun iki dört oyuncu 30 dakika, cesaret, hayal gücü ve sorun bir anda yakmak için geleneksel kart oyunu ve oyunu unsurları çözme becerilerini eğlenceli bir şekilde sunmak için birleştirir. Bu kartları oyun oynamak için nasıl kolay öğrenmek için yapım, maliyeti 20 dolardan da adım adım yönergeler içerir. Çok güzel bir oyun ve mükemmel bir hediye.

Amazon’da 15 $

Devamı: en iyi tahta oyunları 2020

Hot Wheels kimliği Akıllı Parça Seti

Bu motorhead için

2hotwheels a 1 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Bu yüksek-teknoloji seti tipik bir oyuncak araba değil, ve tam bir deneyim için bir uygulama kullanımını gerektirmektedir. Hala Sıcak Tekerlekler ve RC araba seven Ara kesinlikle bu daha olgun, tech-Ladin ve genel olarak harika bir şarkı koymak takdir edecektir. Mükemmel bir yarış pisti oluşturmak için, daha sonra gelen arabalar tarama ve performans, oyun oynamak ve püf noktaları ve daha fazla faaliyetleri izlemek için özel uygulamasını kullanın 16 parça parçaları kullanın. Not: Sen-ebilmek da almak bu Amazon.

Apple de 180 $

Hasbro Minik Pong Solo Masa Tenisi Oyunu

Gizli bir sporcu için

3tinypong amazon 1 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Kenara çekil, hava hokeyi. Ara çocuklar her yerde bu eğlenceli ve kolay küçük bir oyun olan ping pong oynayabilir. El-göz koordinasyonu kurmak ve defalarca ve net top zıplatma tarafından ince motor becerilerini bilemek olabilir. Pratik ve iyi motor becerileri biraz, ama oyuncular bu maçta artıları olmanın püf noktalarını öğrenmek için uzun sürmez. Beni heyecanlandırmak için, elektronik oyun skor izler ve ışıklar ve sesler ile açıklayacak.

Amazon $11

Devamı: Sphero RVR istediği için gelecek hacklenebilir robot kiti

Lego Harry Potter Hogwarts Büyük Salon

Harry Potter fan için

4harrypotter amazon 1 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Ara muggle bu Lego Harry Potter serisinin büyük bir hediye ile kırılmak hayal gücü olacak. 9-14 yaş için (en iyi) Hogwarts Büyük Salon seti 878 adet içerir ve 10 mini figür içerir. Eğer sen bakmaya devam çok büyük, tüm Hogwarts Kalesi bir harika hediye için Harry Potter sevenler ve satın alındığını için $399. Ama merak etmeyin, Eğer banka kırmak mümkün değil mi? Fiyatlar çeşitli mevcuttur Harry Potter setleri, herhangi bir kombinasyonu çocuğun yaratıcılığını teşvik edecektir.

Amazon’da 100 $

Devamı: Fujifilm İnstax Mini LiPlay onun en küçük, en hafif hibrid anlık kamera

Jilet Güç A2 Elektrikli Scooter

Hız şeytanları

5razor amazon 1 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Bu elektrikli scooter pahalı, ama aynı zamanda bir bisiklet bile daha iyi olduğunu söyleyebilirim harika olur. Jilet Güç A2 — çocuklar bu kötü çocuk 10 mil kadar alabilirsiniz scooting başladığınızda içlerinde bir elektrik motoru vardır. Mahalle ve diğer faaliyetleri fellik fellik için 143 kilo ve mükemmel bir ağırlık sınırı vardır. Kolay taşıma için katlanabilir ve ivme bir düğmeye basmakla olmuyor, o yüzden aranızı gidiyor alır önce öğreneceği çok şey değil; gaz denetimi (ayarlanabilir), gidon burada. O kadar şarj etme ve aranızı bir şarj ihtiyacı önce 40 dakika boyunca motor kullanabilirsiniz. Eğer motor becerilerini enfiye kadar varsa, bu gerçekten harika bir hediye.

Amazon de 175 $

K’nex Ejderha Coaster

Tomurcuklanan Mühendisi

knex amazon 1 10 için 2020 yılında tween erkekler için en iyi hediyeler: Hediyeler, 11 ve 12 yaşındakiler - ÇÖZÜMÜ

Amazon

Legolarla sıkılmış büyüyen ama çocuklar ve kızlar teşekküllü robot tasarlama ve K’nex bu serin roller coaster seti binası ilginizi çekebilir tam oluşturmak için tam olarak hazır değil. Yeni Dragon Coaster fantezi büküm – ejderha bulunmaktadır. Bu kit bir ışık ile coaster araba ve hareketli bir ejderha kadar motorlu coaster parça bina için adım adım yönergeler içerir. Bu çocuğun yaratıcılığını ve hayal yakıtlar, hem hızlı arabalar ve fantastik Maceraları ile faaliyetleri sever ve her ikisini de kapsayan bir oyuncak isteyen çocuk için mükemmel bir hediye. Heck, mühendis mesleğinde eğitim onu bulacağını iddia edebiliriz.

Amazon 30 dolar

Devamı: en İyi Star Wars hediyeler için genç ya da kıdemli hayranları 2020 | Yeni Star Wars toys Artış Skywalker, Mandalorian | Robot kol yener Rubik Küpü tek elle | en İyi hediyeler için genç çocuklar 2020 | en İyi hediyeler için Ara kızlar 2020 | en İyi hediyeler için genç kızlar için 2020

Aslında 2019 yılında yayınladı.

Yorum Lego Bildirim Bildirim kapalı Oyuncaklar ve Masa Oyunları

Register New Account
Reset Password